O nas

BUDINVEST to firma budowlano - deweloperska działająca od 2009 roku. Przez prawie 15 lat działalności wypracowaliśmy sobie na rynku lokalnym pozycję lidera w branży budowy i sprzedaży domów jednorodzinnych. W gminie Białe Błota zaufało nam już ponad 80 rodzin kupując lub zlecając nam budowę swojego wymarzonego domu. Zatrudniamy tylko wykwalifikowanych fachowców, a sami jesteśmy z wykształcenia inżynierami budownictwa z dużym doświadczeniem - co często odróżnia nas od konkurencji. Sprawna organizacja i wiedza techniczna gwarantują, że powierzone nam zadania są realizowane rzetelnie, fachowo oraz według najnowszych technologii i najlepszych materiałów dostępnych na rynku.

Nasza aktualna oferta

Na rok 2023 zaplanowaliśmy nowe inwestycje w trzech lokalizacjach na terenie gminy Białe Błota.

Inwestycje są zróżnicowane w takim stopniu, aby odpowiedzieć na szerokie oczekiwania co do wielkości i rodzaju zabudowy. W ofercie znajdują się budynki zarówno wolnostojące, bliźniacze, parterowe, piętrowe, o powierzchniach w zakresie od 97m2 do aż 175m2.

Cechą wspólną pozostaje dbałość o jakość materiałów i zastosowanie nowoczesnych rozwiązań oraz utrzymanie ładu architektonicznego.

 

 

      Budynki parterowe w Łochowie  

 

Cztery budynki parterowe w zabudowie wolnostojącej o powierzchniach 97 m2, w tym salon z kuchnią, 3 sypialnie, łazienka oraz wc z częścią techniczną. Budynki będą dobrze izolowane termicznie i wyposażone w energooszczędne pompy ciepła z możliwością podłączenia paneli fotowoltaicznych.

 

 

 Zobacz szczegóły oferty 

336/wiz_5__kopia.jpg

   Budynek wolnostojący w Kruszynie Krajeńskim  

 

Budynek wolnostojący z wyjątkową lokalizacją dla wymagających, bezpośrednio przy lokalnej, oświetlonej, gminnej drodze asfaltowej zaledwie 100 m od ściany lasu.

Dom będzie wyposażony w m.in. takiej komfortowe instalacje i urządzenia techniczne, jak: pompa ciepła, rekuperacja, mnitoring, światłowód, przydomowa oczyszczalnia ścieków.

Planowany termin przekazania do użytkowania: listopad 2023 r. 

 

 

 Zobacz szczegóły oferty 

342/kasjo2.jpg

   Budynki bliźniacze w Łochowicach  

 

Kompleks 8 nowoczesnych, piętrowych budynków w zabudowie bliźniaczej z garażami w bryłach budynków o powierzchni 138 m2.

 

 

 

 Zobacz szczegóły oferty 

 

 

338/wizualizacje_blizniak_poprawione_8.jpg